01
02
03
04
05
06
07
 
Dragon mistikā sezonas atklāšana

mysterii tuure_3.jpg

Ziemassvētki ir ģimenes svētki, tāpēc, aicinām visu lielo snovborda saimi būt kopā pašā Ziemassvētku priekšvakarā. Šo sestdien, 22. decembrī, kalnu kūrortā „Baiļi”, Valmierā, plkst. 12:00 norisināsies mistiskākais pasākums šajā sezonā. Dragon mistika gaidīs visus uz kalna, būs slaidi, kastes, mucas, eglītes, ceļa remonta zīmes un vēl dažādi štrumi. Kūrorts strādās pilnā kaujas gatavībā un mistiskā brigāde sagatavos Jums jautru sestdienu. Brauciet ciemos, jo tur būs visi.
            Pasākuma programma ir mistiska un reizē ļoti vienkārša. Dragon mistiskā brigāde parūpēsies, lai kalns būtu aprīkots ar slaidiem, kastēm un nelieliem tramplīniem. Pasākuma programmas galvenā sastāvdaļa ir sabraukt kopā un labi pavadīt dienu uz kalna visiem kopā labas mūzikas, draugu, pīrāgu un sniega pavadījumā. Dienas mistiskākais braucējs un mistiskākā trika veicējs saņems balvas no Dragon Optical. Un esiet mierīgi, ja sezona reiz beidzās, tad viņai ir atkal jāsākas no jauna...jaunās vēsmās un jaunās domās.
            Pasākumu organizē veikali „Fun Box” un „Mosquito” sadarbībā ar snovborda optikas ražotāju „Dragon”. Lai neko nepalaistu garām Jums jāseko līdzi informācijai, kura parādās mājas lapās www.fun-box.lv vai www.mosquito.lv. Tur būs pilnīgi viss, kas nepieciešams, lai zinātu kas, kur, kad...
            P.S. Pacēlāja biļete uz visu pasākuma laiku 6 Ls
                                 
            Jūsu, Mistiskā brigāde
www.dragonalliance.com
www.mosquito.lv
            www.fun-box.lv

 AtgrieztiesPēdējo reizi papildināts: 12.08.2010

Izstrādāja: SmartSoft