01
02
03
04
05
06
07
 
Dragon mistiskais pasākums + biuzhuki!

Dragon_Mistik__001_1.jpg

Ne sevišķi sniegaina un auksta diena tika mistiski pavadīta Valmierā. Dragon Mistiskais pasākums ir aiz muguras. Ir uzvarētāji un nav zaudētāji. Viss kārtībā!

Oi, kā visi bija pārsteigti, ka Valmierā uz kalna ir sniegs! Ne jau tā ka nepatīkams pārsteigti, bet patīkami. Dragon mistiskais grupējums sagatavoja eglītes, trasītes, sniegu un visu ko citu. Ver teikt, ka pilnvērtīgs pasākums bija...kā tam arī jābūt!

Pasākuma programma bija Mistiska...kā gan lai citādāk izskaidro faktu, ka uz kalna atradās pods un bezjēdzīgas trubas, kurām pielietojumu varēja domāt katrs uz savu galvu. Bet...galvenā doma bija tāda, ka ir trīs Dragon balvas, kuras kādam ir jāiedod. Sacīts, darīts...vienas Dragon brillesa aizgāja pie vīriņa, kurš vislabāk atrada pielietojumu podam, divām sētiņām un augstāk minētajām trubām. Otra balva aizceļoja pie vīreļa, kurš vislabāk pārvarēja c boxu...shoreiz tas bija 900 pāri boxam... Trešā balva nonāca pie jaunieša, kurš deva pāri eglītēm ar front flipu...to visu Jūs varat redzēt bildēs galerijā!

Salavecis bija solījis ierasties, tāpēc arī izrotājām kalnu ar eglītēm un slāviskām dekorācijām, bet viņš neatnāca...laikam neticējām!

Tā arī tas viss izbeidzās...mistiski, tikpat, cik šis apraksts par pasākumu.

Paldies Dragon, Fun Box, Mosquito un lasiet par visu vairāk nākamajā Triecienspēka žurnālā.

Visu labu draugi.

P.S. Kāds nožēloja to ka bija Valmierā, nevis Bulgārijas, vēl mistiskākajā, FIS Big air posmā...es nē...

P.P.S. Bildes galerijā no Ugisio (www.ugisiofoto.lv)

P.P.P.S Rītā vēl bilde no Pavlova aizlēcijas...

Mistiskais

 AtgrieztiesPēdējo reizi papildināts: 12.08.2010

Izstrādāja: SmartSoft