01
02
03
04
05
06
07
 
Startē "Snovbordam Draudzīgs" tūre!

posterizz2_1.jpg

Tātad! Apkoposim visas lietas un nonāksim pie secinājumiem par "Snovbordam draudzīgs" tūri...normālā...snovbordam draudzīgā valodā.

Tūre veidota snoveriem, kuri brauc ārā no Rīgas uz kādu no kalniem. Mēs piedāvājam apmeklēt visus kalnus Latvijā, kuros ir parki vai arī noteikti snovbordam draudzīgi vipendroni. Savācamies visi kopā sasēžamies autobusā un kopā dodam uz kalnu. Programmā: Prieka Parks, Žagars, Milzkalns, Riekstinieks un Reinis. Datumi visi ir pievienoti oficiālajā informācijā un plakātā.

Sistēma vienkārša. Tu atnāc un veikalu Fun Box, Ģertrūdes ielā 16 un saki, ka gribi braukt ar visiem uz kalnu. Tev teiks, ka Tev ir jāsamaksā 1 Ls, jāaizpilda anketa un viss. Tu esi piereģistrēts konkrētam tūres posmam. Ja gribēsi braukt uz vēl kādu posmu, tad jānāk būs vēlreiz un jāsamaksā 1 Ls, bet anketa nebūs jāaizpilda. Iizii chiizii. Uz vietas arī uzzināsi par autobusa starta vietu un laiku, kurā autobuss attiet uz konkrētu tūres posmu. Ierodoties pie autobusa Tu saki, ka esi reģistrējies...mēs pārbaudam Tavu personību pēc saraksta, apskatamies vai esi samaksājis bling bling un sēdies iekšā...braucam! autobusā Tu tiksi informēts arī par izbraukšanas laikiem no kalna. Katrā gadījumā...prasi kādam, kurš izskatās pietiekoši zinošs par visu šo te tūri un Tev taps atbildēts.

Tiem, kuri brauc ar savām mašīnām uz kalnu...tiem vispār nav nekādas problēmas brauciet tik uz klanu un tiekamies tur, bet te ir viens āķītis. Tā vai šitā, grozies kā gribi, bet Tev būs jāatnāk uz Fun Box veikalu un jāpiereģistrējās konkrētam tūres posmam, lai saņemtu atlaides uz pacēlājiem...

Ierodoties kalnā! Visi dodamies uz biļešu kasēm, kur pēc saraksta varam izpirkt savu biļeti! Atlaides katrā tūres posmā buš atšķirīgas, tāpēc nevaru pateikt cik precīzi, bet atlaide būs.

Uz kalna! Braukājamies ar sniega dēli, ieēdam Rīgas Miesnieka desas, patestējam Lamar un Technine nākamā gada dēļus, iedzeram Red Bull un saņemam (ja paveiksies) balvas no Sony. Tās nav sacensības! Attention! Tās nav sacensības...tā kā lūdzu chill aut un izbaudiet dienu. Katrā tūres posmā skatīsimies ko varētu izdarīt - iespējams kādu best trick vai kādu foto sesiju...citiem vārdiem sakot...kāda būs sajūta tā arī darīsim (kā pie sniega dēļotājiem)!

Braucot prom no kalna mēs visi savācamies pie autobusa noteiktā laikā, kurš tiks paziņots ierodoties uz kalnu. Braucam uz Rīgu, kāpjam ārā. Aizejam uz māju, ieejam dušā un ta var arī iziet ārā uz kādu bāru vai ko tādu.

Ko sakat? Gaidīšu Jūsu atbildes veikalā Fun Box...aizpildītu ankešu formā! Paldies par uzmanību un tiekamies uz kalna.

Papildus info varat iegūt rakstot uz e-mailu: kaspars@fun-box.lv

Ju betta dont mess viz as, Jūsu Fun Box Resursi:
posterizz2.jpg

 AtgrieztiesPēdējo reizi papildināts: 12.08.2010

Izstrādāja: SmartSoft