01
02
03
04
05
06
07
 
Mainīts sestdienas tūres posma pieturas punkts!!!

DSC01335.JPG

Mainīts tūres maršruts! Sestdien braucam, nevis uz Riekstukalnu, bet uz Milzkalnu!!!

Sakarā ar pasākumu pārklāšanos un visu pārējo, kas saistīts ar laika apstākļiem mēs esam nolēmuši pārvietot šīs sestdienas Snovbordam Draudzīgs tūres posmu no Riekstu kalna uz Milzkalnu!

Sakarā ar Triecienspēka veidoto pasākumu Milzkalnē mēs esam vienojušies, ka netaisīsim divus atsevišķus pasākumus katru savā kalnā, bet taisīsim draudzīgi kopā - Milzkalnā.

Ka jau zināms Fun Box snovbordam Draudzīgs tūres psoms bija paredzēts šo sestdien, bet gaismā nāca informācija, ka šo sestdien ir paredzēts Triecienspēka grupējumu slaktiņš Milzkalnā. Kaut kā slikti sanāk, ka divi pasākumi katrs savā kalnā, nodomājām mēs un nolēmām, ka taisām kopā. Un tā arī būs: Triecienspēka grupējumu slaktiņš + Snovbordam draudzīgs tūre = Love :)

Viss, kas attiecās uz tūri paliek pa vecam. Mūzika, ēdamais no Rīgas Miesnieka, Red Bull, balvas no Sony un dēļu testi no Fun Box veikala. Vienīgā atšķirība no iepriekšējiem posmiem būs tāda, ka izbraucam, nevis 10:30, bet gan 10:00, lai paspētu uz pasākuma sākumu Milzkalnā. Viss pārējais tāpat, kā aprasktīts šeit: http://www.fun-box.lv/index.php?mod=zinas&zinas=one&id=23&zinas_port=2&nr=5&nr2=&lang=1

Viss, kas attiecās uz Triecienspēka grupējumu slaktiņu ir atrodams šeit: www.triecienspeks.lv. Ņemiet vērā arī to, ka pēc pasākuma vakarā paredzēts arī afterparty turpat uz vietas, kur tiks prezentēts arī jaunais Triecienspēka numurs!

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, bet ceram, ka tas viss izvērtīsies par vienu hella  labu pasākumu.

Vairāk info un atbildes uz jautājumiem: info@fun-box.lv vai 7298651 (veikals Fun Box)

Tavs veikals, Fun Box

 AtgrieztiesPēdējo reizi papildināts: 12.08.2010

Izstrādāja: SmartSoft