01
02
03
04
05
06
07
 
Mosquito draugi piedāvā...

sketerboj.jpg

„Mosquito” piedāvā mācīties skeitot...

 

            Kā jau novērots visapkārt, tad jaunajiem skeiteriem sākumā iet diezgan grūti ar dēļa savaldīšanu. Bieži vien rodas traumas no nepareizas stājas vai nepareizas triku izpildes tehnikas. Kā jau jebkur, visa pamatā ir iemācīties pareizi jau no paša sākuma. Skeitbode „Mosquito” sadarbībā ar skeitborda rampu ražotāju „Troja”, 20. jūnijā, plkst. 18:00, SIA „Troja” skeitparkā, Bauskas ielā 143, tādu iespēju piedāvā visiem, kam ir vēlme iemācīties braukt ar skeitu!

            Skeitbodes „Mosquito” komandas braucēji palīdzēs jaunajiem braucējiem apgūt pašus skeitborda pamatus – stāju, pamata trikus un pareizo attieksmi pret skeitbordu. Kā rāda pieredze, tad tieši tas ir pietrūcis jaunajiem skeiteriem, kuri iegādājās savu pirmo dēli un vizinās piemājas asfalta laukumiņā. Nav neviena, kas varētu izskaidrot un pamācīt jaunos braucējus, kas bieži vien noved pie traumām un nevēlēšanos turpināt nodarboties ar skeitbordu. 

            „Mosquito” un veikala komandas braucēji Rūdolfs Henčels, Dainis Siliņš un Miks Grantiņš gaidīs visus iemācīties gribētājus SIA „Troja” skeitparkā, Bauskas ielā 143. Mierīgā un nepiespiestā atmosfērā varēs aprunāties un iegūt kādu padomu no jau pieredzējušiem braucējiem. Viss, kas Jums jādara ir jāpiesakās šim apmācības pasākumam uz e-meilu: info@fun-box.lv , norādot savu vārdu un uzvārdu, kā arī vecumu. Kad ieradīsities skeitparkā, tad droši ejiet pie telts, kura būs uzslieta skeitparka teritorijā un Jums palīdzēs.

            Īpaši gribētos aicināt jauniešu vecākus, kuri nesen kā iegādājušies skeitborda dēli savai atvasei. Skeitborda pamatu apguve un pareiza braukšanas tehnika palīdzēs Jūsu bērnam izvairīties no traumām. Gaidīsim visus ciemos „Trojas” skeitparkā.

 

www.mosquito.lv

www.skateboard.lv

 AtgrieztiesPēdējo reizi papildināts: 12.08.2010

Izstrādāja: SmartSoft