01
02
03
04
05
06
07
 
„Ja esi ar mums, tad Tev lētāk...”

DSC02551_1.jpg

Sveiciens visiem šajā pavasarīgajā dienā. Pavasaris neizbēgami ir klāt un pie mums jau atnākušas jaunākās pavasara mantas – apavi, apģērbi, aksesuāri, skate mantas un viss nepieciešamais, lai pavasaris nāktu ar jaunām krāsām. Un galvenais jaunums uz doto brīdi ir tāds, ka Zviedrijas lepnums WE SC brands ir sasniedzis Fun Box ar savu jauno kolekciju. Divas nedēļas (15. – 26. maijs) piedāvājam interesantas lietas un labas atlaides...kā saka, iepazīstieties ar mūsu jaunumiem lētāk!

 

we shit.jpg

 

Laika posmā no 15. maija līdz 26. maijam piedāvājam lielisku iespēju kļūt par vienu no mums un sagādāt sev klientu karti, kura Tev dos iespēju saņemt atlaides un vēl dažādus speciālus piedāvājumus veikalā Fun Box, kurus mēs piedāvājam tikai savējiem.

Tātad sistēma sekojoša:

Ja Tev jau ir klientu karte, tad Tu saņem 15 % atlaid visiem apaviem un WE jaunajai kolekcijai. *
 
Ja Tev nav klientu karte, tad piesakies tai un saņem 10% atlaidi visiem apaviem un WE.

*Uz citiem pirkumiem darbojās standarta klientu kartes atlaide – 10%

Vienkāršojot vēl vienkāršāk: jebkurā gadījumā bez atlaides Tu nepaliksi, jo tas vienkārši nav iespējams. Ja Tev jau ir klientu karte, tad Tu saņem visas atlaides kā nākas, ja nav klientu karte, tad aizpildi anketu un Tev ir visas atlaides kā runāts + Tev būs Fun Box klientu karte, kura Tev nākotnē garantēs atlaides veikalos Fun Box un Ski Box.

 

DSC02552_1.JPG

 

 

DSC02555.jpg

 

DSC02558.jpg

DSC02561.jpg

DSC02562.jpg

Iizii piizii...

P.S. Un atceries! Ja kas nav skaidrs...mēs Tev varam atbildēt. Iemet acis sadaļā "kontakti"...

Tavs veikals, Fun Box

 AtgrieztiesPēdējo reizi papildināts: 12.08.2010

Izstrādāja: SmartSoft